Ons team

Edwin de Lijster

Edwin de Lijster

Eigenaar

edwin@delijster.nl

Koos de Lijster

Koos de Lijster

Administrateur / Adviseur

J.de.lijster@delijster.nl

Bereikbaar van ma t/m do van 8 tot 12 uur

Bianca Bosch

Bianca Bosch

Salarisadministrateur

bianca@delijster.nl      RPP

Bereikbaar van ma t/m do van 8 tot 15:30 uur

Annette van Dam

Annette van Dam

Administrateur

annette@delijster.nl

Bereikbaar van ma t/m vr van 8 tot 12 uur

Mike van den Ende

Mike van den Ende

Administratief medewerker

mike@delijster.nl

Bereikbaar van ma t/m do van 8 tot 17 uur en vr tot 15 uur

Vivianne Keus

Vivianne Keus

Administrateur / Assistent fiscalist

vivianne@delijster.nl

Bereikbaar van ma t/m do van 8 tot 17 uur en vr tot 15 uur

Martijn Lock

Martijn Lock

Administrateur / Relatiebeheer

martijn@delijster.nl

Bereikbaar op ma, di, do van 8 tot 17 uur en vr tot 15 uur

Dick Uitbeijerse

Dick Uitbeijerse

Administrateur / Relatiebeheer

dick@delijster.nl

Bereikbaar van ma t/m do van 8 tot 16 uur en vr tot 14 uur